Giriş
KİTAP OKU
Kitap
Tarih: 08/10/2015

Çocuk ve Anne Beslenmesi

İyi Okumalar...

Detay göster

Tarih: 01/10/2015

Çocuk Hastalıkları

İyi Okumalar...

Detay göster

Tarih: 24/04/2015

Hasta ve yaşlılarda Beslenme

deneme

Detay göster

Tarih: 01/01/2015

Hasta ve Yaşlı psikolojisi

Hasta ve yaşlı psikolojisi...

Detay göster

Tarih: 12/06/2014

Çocuk Psikolojisi ve Ruh Sağlığı

İyi Okumalar...

Detay göster

Tarih: 10/01/2014

Hasta Yaşlı ve Engeli Bakımı

Yaşlı, engelli hasta bakım elemanları, bakım yaklaşımlarını bilerek hasta bakımını daha profesyonelce verebilmeli, destek personeli olarak hasta ve diğer disiplinler arasında koordinasyona yardım etmelidir. Sağlık ve Hastalık kavramlarını, sağlığı ve hastalığı etkileyen faktörleri yaklaşımlarında kullanabilmeli, yaşlı ve engelli bireyleri bulaşıcı hastalıklardan koruyucu yöntemleri bilmeli, kişisel hijyen uygulamalarında gerekli ilkelere uyarak bakıma katlı verebilmeli, hasta bakımında kendi ve hasta yararına doğru vücut mekaniklerini kullanmalı ve yaşam kadar doğal olan ölüm anında bireylerin yanında yer alarak rahatlatıcı bakım yaklaşımlarını kullanabilmeli ve ailenin yas sürecine destek vermelidir.

Detay göster

1 - 2Geri · İleri
13 ile 18 arası (Toplam 18 Yayın)

Vize Yayıncılık Hakkında

Vize Yayıncılık, öğrenmek ve öğretmek İsteyenlerin, üreterek, geliştirerek ve paylaşarak katkıda bulanabilecekleri bir platform olmayı hedeflemektedir.


Değerli paydaşlarımız,


Eğitim ve sağlık alanlarında üretim ve yayım deneyimlerimizi, teknoloji ve bilişim sitemlerinin sunduğu, elektronik ve mobil okuma yöntemlerini kullanarak sizlerle paylaşıyoruz. Bilgiye erişim, bilgiyi paylaşım ve katılımcı yayıncılık ortak geleceğimiz olacaktır.


Okuduğunuz için teşekkür ederiz.