Giriş
HEMŞİRELİK
Kitap
Tarih: 01/06/2020

SALGIN HASTALIKLAR COVİD-19 ve EBELİK HİZMETLERİ

EGE ÜNİVERSİTESİ SBF

Detay göster

Tarih: 01/12/2019

BAKIM VERENLERİN YAŞADIKLARI SORUNLAR ve ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

BAKIM VERENLER

Detay göster

Tarih: 05/12/2018

1.Uluslararası 5.Ulusal Hemşirelikte Güncel Yaklaşımlar Kongresi Tam Metin Kitabı

İyi okumalar...

Detay göster

Tarih: 01/10/2015

Çocuk Hastalıkları

İyi Okumalar...

Detay göster

Tarih: 24/04/2015

Hasta ve yaşlılarda Beslenme

deneme

Detay göster

Tarih: 05/11/2014

Anne Çocuk Beslenmesi

İyi Okumalar...

Detay göster

Tarih: 10/10/2014

Özel

İyi okumalar...

Detay göster

Tarih: 03/10/2014

Hasta ve Yaşlık psikolojisi

Bu kitap içinde temel psikoloji, temel ruh sağlığı, engelli, hasta ve yaşlı psikolojisi yer almaktadır. Hastaya hizmet sunan herkesin yararlanabileceği bilgilerin yer aldığı modül, önce insanı, sonra engelli, hasta ve yaşlıyı anlamayı kolaylaştıracaktır. Bu sayede hem hizmet sunanlar hem de hizmeti alanların memnuniyeti artacaktır...

Detay göster

Tarih: 12/06/2014

Çocuk Psikolojisi ve Ruh Sağlığı

İyi Okumalar...

Detay göster

Tarih: 10/01/2014

Hasta

Yaşlı, engelli hasta bakım elemanları, bakım yaklaşımlarını bilerek hasta bakımını daha profesyonelce verebilmeli, destek personeli olarak hasta ve diğer disiplinler arasında koordinasyona yardım etmelidir. Sağlık ve Hastalık kavramlarını, sağlığı ve hastalığı etkileyen faktörleri yaklaşımlarında kullanabilmeli, yaşlı ve engelli bireyleri bulaşıcı hastalıklardan koruyucu yöntemleri bilmeli, kişisel hijyen uygulamalarında gerekli ilkelere uyarak bakıma katlı verebilmeli, hasta bakımında kendi ve hasta yararına doğru vücut mekaniklerini kullanmalı ve yaşam kadar doğal olan ölüm anında bireylerin yanında yer alarak rahatlatıcı bakım yaklaşımlarını kullanabilmeli ve ailenin yas sürecine destek vermelidir.

Detay göster

Vize Yayıncılık Hakkında

Vize Yayıncılık, öğrenmek ve öğretmek İsteyenlerin, üreterek, geliştirerek ve paylaşarak katkıda bulanabilecekleri bir platform olmayı hedeflemektedir.


Değerli paydaşlarımız,


Eğitim ve sağlık alanlarında üretim ve yayım deneyimlerimizi, teknoloji ve bilişim sitemlerinin sunduğu, elektronik ve mobil okuma yöntemlerini kullanarak sizlerle paylaşıyoruz. Bilgiye erişim, bilgiyi paylaşım ve katılımcı yayıncılık ortak geleceğimiz olacaktır.


Okuduğunuz için teşekkür ederiz.